Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące kursów na prawo jazdy.

Poniedziałek-Piątek: 09-16; Sobota: 10-13 Augustiańska 8, 32-300 Olkusz + (48) 501 480 889 + (48) 507 644 171 oskfocus@vp.pl
Poznaj nas bliżej

O nas

O firmie

O firmie

O firmie
Poznaj nas bliżej

Firma rodzinna

Ośrodek kształcenia kierowców „Focus” powstał w 2000 roku. Założyli go bracia Przemysław i Artura Kocjanowie. Inspiracją był dla nich ich ojciec Mirosław, który przez długie lata pracował jako instruktor nauki jazdy, a także kierownik Warsztatów Szkoły Mechaniczno-Samochodowej w Olkuszu. Korzystając z jego wiedzy i doświadczenia, stworzyli szkołę jazdy w Olkuszu, która od 17 lat zajmuje się organizacją profesjonalnych kursów na prawo jazdy kategorii A, B, C, C+E.
Potwierdzone kompetencje

Jakość nauczania
gwarancją sukcesu

Instruktorzy nauki jazdy Ośrodka Kształcenia Kierowców FOCUS posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu kursantów do pomyślnego zdania egzaminów na prawo jazdy, wykazują się przy tym cierpliwością i pozytywnym nastawieniem. Dzięki ogromnej wiedzy, wzbogacanej jeszcze poprzez regularne uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach przeznaczonych dla instruktorów nauki jazdy, osiągają doskonałe efekty podczas przygotowania przyszłych kierowców do państwowych egzaminów teoretycznych oraz praktycznych.
Zapisz się na kurs

Zapisz się
już dziś

Wciąż odwlekasz przygotowanie się do egzaminu na prawo jazdy? Nie zwlekaj więcej i zapisz się na kurs!