Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące kursów na prawo jazdy.

Poniedziałek-Piątek: 09-16; Sobota: 10-13 Augustiańska 8, 32-300 Olkusz + (48) 501 480 889 + (48) 507 644 171 biuro@oskfocus.pl
Image Alt
KURS ADR

Kurs ADR

ADR

Kurs ADR

Kurs ADR
Kurs podstawowy

Kurs przeznaczony jest dla kierowców, którzy zamierzają przewozić towary niebezpieczne na podstawie Umowy Europejskiej ADR. Ukończenie kursu połączone jest z wydaniem „ADR – Zaświadczenia o przeszkoleniu kierowcy” ważnego przez 5 lat od dnia zaliczenia egzaminu z wynikiem pozytywnym. Kierowca posiadający w/w uprawnienie może przewozić towary niebezpieczne w opakowaniach lub luzem np.
pojazdami skrzyniowymi.

 

Wymagania uczestniczenia w kursie:

• Ukończenie 21 roku życia
• Posiadanie prawa jazdy

 

Czas trwania kursu:

18 godzin lekcyjnych (18 x 45 min) + pokazy praktyczne

 

Opłaty:

Kurs podstawowy początkowy/doskonalący ADR – 800,00 zł W przypadku zgłoszenia kilku kierowców – opłaty wskazane powyżej mogą podlegać negocjacji.

 

Egzamin:

Kurs kończy się egzaminem państwowym przeprowadzanym w naszym ośrodku pod przewodnictwem przedstawiciela Marszałka Województwa Małopolskiego. Egzamin składa się z 30 pytań testowych jednokrotnego wyboru. Warunkiem jego zaliczenia jest udzielenie minimum 20 poprawnych odpowiedzi.

 

Warunki przystąpienia do egzaminu:

• Zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm (głowa w pozycji frontalnej patrząca na wprost z otwartymi oczami nieprzesłoniętymi włosami bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami).
• Posiadanie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport)
• Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiających samodzielną pracę na egzaminie lub obecność tłumacza przysięgłego.

Zapisz się na kurs

Zapisz się
już dziś

Wciąż odwlekasz przygotowanie się do egzaminu na prawo jazdy? Nie zwlekaj więcej i zapisz się na kurs!